106

(1) Lucas Siegfried, Highland Regional d. (8) Trace Kinner, Kingsway Regional 5-4; (5) Andrew Soloman, Cedar Creek p. (4) Andrew Tolbert, Clayton 2:52; (3) Steve Bergamo, Vineland d. (6) Reid White, St. Augustine Prep 3-2; (10) Dustin Zuzulock, West Deptford SV-1 p. (2) Travis Layton, Woodstown 6:40.

113

(1) Patrick D'Arcy, Holy Spirit p. (8) John Hassett, Delsea Regional 2:36; (4) Anthony Duca, Paulsboro d. (5) Matt Sparks, Gateway Regional 3-1; (3) Eric Pruszinski, Lower Cape May Regional d. (6) Nick Passarella, Washington Township 7-3; (2) Zack Firestone, Clearview Regional p. (7) Joham Garcia, Millville 3:38.

120

(1) John Amato, Timber Creek d. (9) Chris D'Alfonso, Absegami 3-2; (4) Luis Rivera, Buena Regional d. (5) Griffin Bonner, West Deptford 6-1; (3) Mike Morina, Paulsboro d. (6) Mike VanHorn, Washington Township 5-0; (2) Tom Carney, Delsea Regional d. (7) Patrick Higgins, Woodstown 7-3.

126

(1) Sam Morino, Paulsboro md. (9) Justin Bishop, Mainland Regional 10-0; (4) Zachary Nealis, Vineland d. (5) Darrian Brooks, Penns Grove 9-2; (3) Stanley Atkinson, Kingsway Regional d. (6) Yanni Patsaros, Absegami 8-1; (2) Michael VanBrill, Clearview Reigonal p. (7) Josh Clark, Highland Regional 0:42.

132

(1) Juan Rivera, Paulsboro d. (8) Drew Burdsall, Pennsville 3-2; (4) Edward Donahue, St. Augustine Prep. p. (5) Tyler Bloss, Gateway Regional 3:04; (3) Stewart Richardson, Schalick tf. (6) Ronald Mastichelli, Clearview Regional 17-2 (3:22); (7) Brandon Curtis, Middle Township p. (2) Anthony Racobaldo, Williamstown 3:55

138

(1) Ronnie Gentile, Paulsboro p. (9) Brendon Islinger, Mainland Regional 1:46; (5) Thomas Moss, Williamstown d. (4) Vince Ferretti, Gateway Regional 8-5; (6) Lorenzo Ruggiero, Timber Creek md. (3) John Gallo, Schalick 8-0; (2) John Pierson, Delsea Regional md. (7) Chaz Bramble, Buena Regional 20-10.

145

(1) John VanBrill, Clearview Regional p. (9) Joey DiMartino, Timber Creek 3:36; (5) Jon Lado, Gloucester d. (4) Kevin Keppler, Washington Township 7-2; (3) Jarred Hodges, St. Augustine Prep d. (6) Rory Bushby, Kingsway Regional 9-3; (2) Brandon Bower, Holy Spirit d. (10) Mickey Croce, Paulsboro 11-4.

152

(1) Jack Clark, St. Augustine Prep p. (9) Noah Gormersall, Lower Cape May Regional 0:53; (5) Mason Brestle, Buena Reigonal d. (4) Michael Morris, Kingsway Regional 6-5; (6) Sheldon Morris, Highland Regional SV-1 (3) Dom Demarco, Delsea Regional 4-2; (2) Edward Lenkowski, Clearview Regional md. (7) Cliff Owens, Winslow Township 14-1.

160

(1) Nick Clark, St. Augustine Prep d. (8) Sean Platt, Millville 9-3; (4) Joseph Cutugno, Atlantic City d. (5) Tom Nolan, Highland Regional 5-4; (3) Kyle McMahon, Clearview Regional p. (6) Dakota Gomeringer, Woodstown 1:47; (2) James Ingersol, Egg Harbor Township d. (7) Tom Paulsen, Paulsboro 5-0.

170

(1) Kellen Whitney, Hammonton p. (9) Chad Watt, Woodstown 2:51; (4) Jordan Warren, Highland Regional d. (5) Connor Dixon, Millville 4-1; (6) Joe Sindoni, Clearview Reigonal d. (3) Emanuel Mitchell, Winslow Township 10-3; (2) Nick Rodriguez, Clayton d. (7) Jose Tabora, St. Augustine Prep 4-0.

182

(1) Cooper Gallagher, Ocean City md. (8) Gary Searle, Clearview Regional 13-0; (5) Tiawahn Cosby, Vineland inj. (4) Jose Soto, Millville 1:19; (6) Christian LaFragola, St. Joseph md. (3) Victor DeFrance 13-5; (2) James Bennett, St. Augustine Prep d. (7) Eric Wollerman, Egg Harbor Township 1-0.

195

(1) Ed Shockley, Millville d. (8) James Brady, St. Augustine Prep 8-3; (5) John Chamberlin, Williamstown d. (4) Brandon Beebe, Hammonton 5-4; (3) Niko Savaiinaea, Paulsboro d. (11) William Sanz, Absegami 3-0; (2) Cory Damiana, Lower Cape May Regional p. (7) Joe Fabrizio, Delsea Regional 0:48.

220

(1) Bryan Dobzanski, Delsea Regional p. (8) Chris Henchy, Absegami 1:13; (4) Isaiah Coppage, Penns Grove p. (5) Mark Fischer, West Deptford 2:50; (3) Obi Kali, Millville d. (6) Nick Caporale, Buena Regional 3-0; (7) Mark Gillis, Highland Regional d. (2) Devon brown, Winslow Township 6-4.

285

(1) Cody Dooley, Pennsville d. (9) Maquay Richmond, Cumberland Regional 3-1; (5) Thomas Lynd, St. Augustine Prep. d. (4) Davontae Randall, Paulsboro 3-2; (11) Adekunle Adefemi, Winslow Township p. (3) Robert Frederico, Hammonton 5:46; (7) Doug Flitcroft, Lower Cape May Regional p. (2) Jahfari Jackson, Lindenwold 5:50.