SECOND TEAM

Offense

Joe Valenti

Egg Harbor Township, Sr.

OL 5-11 257

Jimmy Cessna

Millville, Sr.

OL 6-1 262

Steve Domonowski

Holy Spirit, Sr.

OL 6-4 294

Grant Nulty

Atlantic City, Jr.

OL 6-3 257

Darryl Gifford

Buena Regional, Sr.

OL 6-7 294

Dan Higgins

Southern Regional, Sr.

QB 6-2 205

David Williams

Hammonton, Sr.

RB 6-0 207

Abe Gonzalez

Southern Regional, Sr.

RB 5-9 170

Tyler Bing

Absegami, Sr.

RB 5-9 181

DeQuan Bowman

Millville, Sr.

WR 5-10 176

Nolan Seward

Cedar Creek, Sr.

WR 6-0 186

De'Hahn Milledge

Cumberland Regional, Jr.

All-around 5-10 190

Isaiah Spencer

Vineland, So.

Special teams 5-10 167

Nick Della Vecchia

Absegami, Sr.

K 5-11 169

Defense

Kevin Duncan

Absegami, Sr.

DL 6-1 216

Ga-Briel Chandler

Atlantic City, Sr.

DL 6-5 211

Ray Ellis

Holy Spirit, Jr.

DL 6-2 243

Keith Alston

Cedar Creek, Jr.

DL 5-10 228

Tyler Warren

Buena Regional, Sr.

DL 6-0 267

Robbie Glanville

Atlantic City, Sr.

LB 6-1 206

Liam Dolly

Lacey Township, Sr.

LB 6-0 185

Casey Sirotniak

Lacey Township, Sr.

LB 6-0 190

Nick Munafo

Southern Regional, Sr.

LB 5-10 190

Greg Moran

Barnegat, Jr.

LB 5-10 208

Haj Smith

Egg Harbor Township, Sr.

DB 5-11 189

Caleb Graves

Cedar Creek, Sr.

DB 5-11 177

Cappadonna Miller

Bridgeton, Jr.

DB 5-7 145

Pat Moran

Barnegat, Sr.

DB 5-10 185

Kyle Spatz

Lacey Township, Sr.

DB 5-9 170

Honorable Mention

Rashad Kinlaw

Darryl Loveland

Emil Robinson

Absegami

Dom Brown-Hurd

Demond Cottman

Jamil Whitted

Tysheik Wright

Atlantic City

Zach Andrews

A.J. Opre

Barnegat

Stefon Bowman

Quasheem Taylor

Bridgeton

Robert Bunton

Buena Regional

Ben Keating

Ralphie Callazo

Lasana Toure

Emily Kruger

Cedar Creek

Eric Morrison

Matt Clayton

Egg Harbor Township

Brandon Alfonso

Dylan Rosu

Dominic Williams

Christian Mortellite

Hammonton

Taalib Gerald

Liam Nolan

Robbie Rae

Franco Rifici

Holy Spirit

Tom Kelly

Tyler Walsh

Lacey Township

Corey Damiana

Lower Cape May Reg.

Tracy Kuddar

Joe Sutor

Ryan Brenner

Mainland Regional

Eric Kelly

Nigel Case

Terrance Toney

Middle Township

Rashon Sorrell

Alskee Downing

Millville

Cody Sampson

Luke Ordille

Rocco Ordille

St. Joseph

Nick Hem

Luke Sheehan

Southern Regional

Ricky Hess

Danny Smith

Oakcrest

Clint Pearson

Kevin Wiesner

Frank Woolley

Ocean City

Maurice Wilks

Ronnell Moore

Pleasantville

Austin Francisco

Cory Pietrzyk

St. Augustine Prep

Calvin Stiles

Vineland