BASEBALL

3:30 p.m.

Lacey Township at Toms River East

Barnegat at Central Regional

Southern Regional at Jackson Memorial

4 p.m.

St. Augustine Prep at Salesianum (Del.)

Cedar Creek at Wildwood Catholic

Pinelands Regional at Lakewood

Mainland Regional at Collingswood

Monsignor Donner at Holy Spirit

Buena Regional at Absegami

Highland Regional at Cumberland Regional

Kings Christian at Atlantic Christian

Middle Township at St. Joseph

Sacred Heart at Oakcrest

4:30 p.m.

Wildwood at Penns Grove

7 p.m.

Cape May Tech at Vineland

SOFTBALL

3:30 p.m.

Lacey Township at Toms River East

Barnegat at Central Regional

Southern Regional at Jackson Memorial

Cumberland Regional at Clearview Regional

4 p.m.

Lower Cape May Regional at Oakcrest

St. Joseph at Wildwood Catholic

Pinelands Regional at Lakewood

Mainland Regional at Cedar Creek

Atlantic County Institute of Technology at Holy Spirit

Absegami at Buena Regional

Kings Christian at Atlantic Christian

Cape May Tech at Pleasantville

Millville at Sacred Heart

BOYS TRACK AND FIELD

4 p.m.

Wildwood Catholic, Bridgeton at Cedar Creek

Lower Cape May Regional, Holy Spirit at Buena Regional

Hammonton, Millville at Egg Harbor Township

Wildwood at Pitman

Middle Township at Pleasantville

GIRLS TRACK AND FIELD

4 p.m.

Wildwood Catholic, Bridgeton at Cedar Creek

Lower Cape May Regional, Holy Spirit at Buena Regional

Hammonton, Egg Harbor Township at Millville

Wilwood at Pitman

Pleasantville at Middle Township

BOYS LACROSSE

4 p.m.

Mainland Regional at Absegami

Egg Harbor Township at Middle Township

Oakcrest at Lower Cape May Regional

West Deptford at St. Augustine Prep

GIRLS LACROSSE

3:45 p.m.

Pinelands Regional at Lacey Township

Southern Regional at Jackson Liberty

4 p.m.

Absegami at Our Lady of Mercy Academy

Millville at Oakcrest

5 p.m.

Barnegat at Toms River East

BOYS/COED GOLF

1 p.m.

Cape-Atlantic League Individual Tournament (at Wildwood Golf and Country Club)

Regular Season

3:30 p.m.

Brick Memorial at Southern Regional (at Ocean Acres)

St. Joseph at Cape May Tech

4 p.m.

Wildwood at Gloucester Catholic

Bridgeton at Lower Cape May Regional (at Cape May National)

Cedar Creek at Sacred Heart (at White Oaks)

GIRLS GOLF

3:30 p.m.

Barnegat at Toms River East

Lacey Township at Southern Regional (at Atlantis)

BOYS TENNIS

3:30 p.m.

Lacey Township at Toms River East

Barnegat at Central Regional

Southern Regional at Jackson Memorial

4 p.m.

Cedar Creek at Wildwood Catholic

Pinelands Regional at Lakewood

Pennsville at Cumberland Regional

Vineland at Mainland Regional

Lower Cape May Regional at Holy Spirit

Absegami at St. Augustine Prep

Egg Harbor Township at Oakcrest

Atlantic City at Ocean City

BOYS VOLLEYBALL

4 p.m.

Pleasantville at St. Augustine Prep

5 p.m.

Lacey Township at Wall