BOYS SOCCER

3:30 p.m.

Brick Memorial at Lacey Township

4 p.m.

Absegami at Millville

Atlantic County Institute of Technology at Cedar Creek

Egg Harbor Township at Hammonton

Wildwood Catholic at Lower Cape May

Middle Township at Buena Regional

St. Augustine Prep at Ocean City

Vineland at Mainland Regional

Atlantic City at Bridgeton

St. Joseph at Holy Spirit

GIRLS SOCCER

3:30 p.m.

Lacey Township at Brick Memorial

4 p.m.

Millville at Absegami

Cedar Creel at Atlantic County Institute of Technology

Lower Cape May at Wildwood Catholic

Buena Regional at Middle Township

Mainland Regional at Vineland

Holy Spirit at St. Joseph

7 p.m.

Hammonton at Egg Harbor Township

TENNIS

3:30 p.m.

Southern Regional at Toms River East

Brick Township at Lacey Township

3:45 p.m.

Monsignor Donovan at Barnegat

4 p.m.

Atlantic City at Absegami

Our Lady of Mercy Academy at Cedar Creek

Egg Harbor Township at Millville

Lower Cape May Regional at Pleasantville

Middle Township at Bridgeton

Oakcrest at Mainland Regional

Vineland at Hammonton

Highland Regional at Cumberland Regional

Wildwood at Pennsville

Buena Regional at Holy Spirit

FIELD HOCKEY

3:30 p.m.

Brick Memorial at Lacey Township

3:45 p.m.

Central Regional at Barnegat

4 p.m.

Oakcrest at Absegami

Cedar Creek at Millville

Buena Regional at Lower Cape May

Hammonton at Middle Township

Ocean City at Atlantic City

Southern Regional at Toms River North

Mainland Regional at Vineland

Holy Spirit at Bridgeton

Mainland Regional at Pinelands Regional

CROSS COUNTRY

4 p.m.

Millville at Lower Cape May Regional

Buena Regional at Middle Township

Ocean City at Hammonton

Atlantic City at Pleasantville

St. Joseph, Our Lady of Mercy Academy at Atlantic County Institute of Technology

Cape May Tech, Holy Spirit at Wildwood Catholic

VOLLEYBALL

4 p.m.

Middle Township at Cedar Creek

St. Joseph at Gloucester Catholic

5:15 p.m.

Barnegat at Central Regional

5:30 p.m.

Southern Regional at Brick Memorial