BASEBALL

4 p.m.

Cedar Creek at Vineland

St. Augustine Prep at Egg Harbor Township

Cape May Tech at Pleasantville

St. Joseph at Wildwood Catholic

Atlantic County Institute of Technology at Camden County Tech

SOFTBALL

3:45 p.m.

Barnegat at Monsignor Donovan

4 p.m.

Vineland at Lower Cape May Regional

Ocean City at Our Lady of Mercy Academy

Atlantic City at Wildwod, at Fox Park in Wildwood

Mainland Regional at Wildwood Catholic

Holy Spirit at Hammonton

Camden County Tech at Atlantic County Institute of Technology

6:30 p.m.

Central at Lacey Township

TENNIS

3:45 p.m.

Central Regional at Barnegat

4 p.m.

Bridgeton at Cedar Creek

Cumberland Regional at West Deptford

Pinelands Regional at Lakewood

BOYS LACROSSE

4 p.m.

Egg Harbor Township at Absegami

Lower Cape May Regional at Ocean City

Oakcrest at Vineland

St. Augustine Prep at Moorestown

7 p.m.

Jackson Liberty at Southern Regional

Toms River North at Barnegat

GIRLS LACROSSE

3:45 p.m.

Lacey Township at Brick Township

4 p.m.

Absegami at Egg Harbor Township

Winslow Township at Cedar Creek

Ocean City at Lower Cape May Regional

Millville at Oakcrest

Southern Regional at Toms River South

Mainland Regional at Our Lady of Mercy Academy

BOYS TRACK & FIELD

4 p.m.

Bridgeton, Lower Cape May Regional at Cedar Creek

St. Joseph, Wildwood Catholic at Middle Township

Cumberland Regional at Schalick

GIRLS TRACK & FIELD

4 p.m.

Bridgeton, Lower Cape May Regional at Cedar Creek

St. Joseph, Wildwood Catholic at Middle Township

Schalick at Cumberland Regional

Our Lady of Mercy Academy at Holy Spirit

Cape May Tech at Pleasantville

GOLF

3:30 p.m.

St. Augustine Prep at Mainland Regional, at Linwood Country Club

Southern Regional at Brick Memorial

Cumberland Regional at West Deptford

Brick Township at Lacey Township

Barnegat at Jackson Liberty

4 p.m.

Absegami at Oakcrest, at Blue Heron Golf Course

Middle Township at Cedar Creek, at Renault Winnery

Atlantic City at Egg Harbor Township, at Greentree Golf Course

Vineland at Millville, at Eastlyn Golf Course

Schalick at Wildwood

Wildwood Catholic at St. Joseph

Lower Cape May Regional at Holy Spirit

Cape May Tech at Buena Regional

GIRLS GOLF

3:30 p.m.

Padua Academy at Cumberland Regional, at Running Deer Golf Club

3:45 p.m.

Southern Regional at Toms River South

VOLLEYBALL

3:45 p.m.

Toms River East at Lacey Township

Freehold at Barnegat

4 p.m.

LEAP Academy at Pleasantville

5:15 p.m.

Paul VI at St. Augustine Prep

SAILING

3:30 p.m.

St. Augustine Prep at Toms River Yacht Club