FOOTBALL

6:30 p.m.

Barnegat at Monsignor Donovan

7 p.m.

Buena Regional at Lower Cape May Regional

Egg Harbor Township at Hammonton

Absegami at Mainland Regional

Southern Regional at Toms River North

Cedar Creek at Oakcrest

Pleasantville at Middle Township

Bridgeton at Ocean City

St. Augustine at Vineland

Bishop Eustace at Cumberland Regional

Pennsville at Wildwood

TENNIS

3:45 p.m.

Barnegat at Pinelands Regional

Southern Regional at Lacey Township

4 p.m.

Atlantic CIty at Vineland

Middle Township at Buena Regional

Hammonton at Mainland Regional

Barnegat at Pinelands Regional

Pleasantville at Wildwood Catholic

Ocean City at Absegami

Oakcrest at Egg Harbor Township

Our Lady of Mercy at Lower Cape May Regional

Kingsway Regional at Cumberland Regional

BOYS SOCCER

3:45 p.m.

Barnegat at Lakewood

Toms River North at Lacey Township

4 p.m.

Hammonton at Atlantic City

Calvary Christian at Atlantic Christian

Holy Spirit at Atlantic County Institute of Technology

Buena Regional at St. Joseph

Wildwood at Cape May Tech

Mainland Regional at Millville

Toms River South at Southern Regional

Pleasantville at Wildwood Catholic

Absegami at St. Augustine

Cedar Creek at Middle Township

Egg Harbot Township at Lower Cape May Regional

Ocean City at Vineland

Schalick at Cumberland Regional

Holy Spirit at Atlantic County Tech

GIRLS SOCCER

3:00 p.m.

Lacey Township at Toms River North

3: 45 p.m.

Lakewood at Barnegat

4 p.m.

Calvary Christian at Atlantic Christian

Atlantic County Institute of Technology at Holy Spirit

St. Joseph at Buena Regional

Cape May Tech at Wildwood

Millville at Mainland Regional

Wildwood Catholic at Our Lady of Mercy

Pinelands Regional at Manchester

Southern Regional at Toms River South

Absegami at Northern Burlington

Middle Township at Cedar Creek

Bridgeton at Pleasantville

Cumberland Regional at Schalick

CROSS COUNTRY

4 p.m.

Big 5 at Wildwood

FIELD HOCKEY

3:45 p.m.

Toms River North at Lacey Township

4 p.m.

Middle Township at Buena Regional

Lower Cape May Regional at Hammonton

Absegami at Vineland

Egg Harbor Township at Oakcrest

Ocean City at Millville

Holy Spirit at St. Joseph

VOLLEYBALL

3:45 p.m.

Barnegat at Red Bank

Lacey Township at Manchester

Cape Christian at Oakcrest

GYMNASTICS

4 p.m.

Toms River East at Lacey Township

4:30 p.m.

Southern Regional at Jackson Memorial