SECOND TEAM

OFFENSE

Joe Callahan

Holy Spirit, Sr.

QB 6-1 187

Brian Winchester

Vineland, Sr.

RB, 6-0 184

Alquann Jones

Millville, Jr.

RB 5-9 172

Jake Dabal

Lacey Township, Sr.

RB

Alex Banaga

Egg Harbor Township, Sr.

OL 5-11 247

Tyrell Smith

Lacey Township, Jr.

OL 6-5 300

Dominic LaFragola

Holy Spirit, Jr.

OL 6-1 277

David Green

Oakcrest, Sr.

OL 6-2 223

Nick O'Brien

St. Joseph, Sr.

OL 6-1 228

Mike Coccodrilli

Ocean City, Sr.

WR 5-7 142

Le'Roy Bell

Millville, Sr.

WR 5-11 175

Ryan Morris

Barnegat, Jr.

TE 6-6 231

Jae DeShields

Bridgeton, Sr.

K 6-1 181

Radi Tolbert

Atlantic City, Jr.

All-Around 5-7160

DEFENSE

Kevin Stadtmueller, Absegami, Sr., DL 6-3 243

Tyler Waller, Egg Harbor Township, Jr., DL 6-0 237

Shaun Hollie, Atlantic City, Sr., DL 6-0 251

Mark Winters, Hammonton, Jr., DL 6-1 208

Troy Eubanks, Cumberland Regional, Sr., LB 5-9 200

Rocky Figueroa, Holy Spirit, LB, Jr., 6-0 203

Steve Hartley, Holy Spirit, Sr., LB, Sr., 5-11 185

Kris Raso, St. Augustine, Sr., LB 6-1 213

Billy Fursin, Oakcrest, Sr., LB 5-9 206

Josh Moore, St. Joseph, Sr., LB 5-11 207

Phillip Paulhill, St. Joseph, Sr., DB 6-0 166

Malik Wellman, Atlantic City, Sr., DB 5-11 161

C.J. Conway, Hammonton, Sr., DB 6-1 189

Mark Clements, Oakcrest, Jr., DB 5-10 172

Zach Torrell, Lacey Township, Sr., DB 5-10 180

Honorable Mention

Atlantic City

Jamal Anderson; Ismael Naji; Phil Nulty

Absegami

Rashad Kinlaw; Ben Martin; Mike Ottoviano; Tom Macauley

Barnegat

Pat Moran; Matt Schofield; John Frigon

Bridgeton

Tamar Jackson; Kevin Bunton; Sam Bell Buena Regional: Rick Fifer; Michael Haygood; R.J. May; Eric Hensel Cumberland Regional: Jaron Cody; Charles Clark Egg Harbor Township: Dominic Moody; Doug Bolden

Hammonton

Tim Alexander; Steve Musto; Bobby Barbieri

Holy Spirit

Nigel Jones; Jarren McBryde

Lower Cape May Regional

Mike Mulligan; Evan Hagan; Frankie Zeigler; Chris Alicea; Jimmy Hall; Jordan Hazel

Lacey Township

Cameron Blackwell; Dylan Joslin; Lex Knapp; Mike D'Addario; Bryan Mykoliw

Mainland Regional

Dondero Brown; Cole Bortner; Matt DeSalle; Bill Wilcox

Middle Township

Justin Rhinesmith; Zach Vogelei

Millville

Shaq Lee; Brandon Hart; Daron Moore; Justine Mulligan

Oakcrest

Brian Camey; Ismail Showell; Dante Smith

Ocean City

Nick Briggs; Dan Neaten; Marc Impagliazzo;

Pleasantville

Dontaye Rivera; Josh Evans

Pinelands Regional

Jake Hartman; Bobby Schwarzenberger

St. Augustine Prep

John Barillo

Southern Regional

Rob Boyle

Vineland

Kleon Hayes

Wildwood

Scott Smith; Curtis Best