BOYS SOCCER

4 p.m.

Absegami at Vineland

Egg Harbor Township at Atlantic City

Cape May Tech at Buena Regional

Oakcrest at Hammonton

St. Joseph at Lower Cape May Regional

Mainland Regional at Ocean City

Southern Regional at Jackson Memorial

4:30 p.m.

Wildwood at Camden County Tech

GIRLS SOCCER

4 p.m.

Vineland at Absegami

Buena Regional at Cape May Tech

Hammoton at Oakcrest

Ocean City at Mainland Regional

Our Lady of Mercy Academt at ACIT

Pennsville at Millville

Delsea Regional at Cumbderland Regional

4:30 p.m.

Camden County Tech at Wildwood

TENNIS

South Jersey Group IV Quarterfinals

3 p.m.

(5) Clearview Regional at (4) Egg Harbor Township

(6) Mainland Regional at (3) Toms River North

South Jersey Group III Quarterfinals

3 p.m.

(8) Pinelands Regional at (1) Moorestown

(5) Oakcrest at (4) Cumberland Regional

(7) Burlington Township at (2) Ocean City

South Jersey Group II Quarterfinals

2 p.m.

(9) Buena Regional at (1) Haddonfield

(6) West Deptford at (3) Cedar Creek

(7) Middle Township at (2) Barnegat

South Jersey Non-Public A Quarterfinals

2 p.m.

(5) St. John Vianney at (4) Holy Spirit

South Jersey Non-Public B Quarterfinals

2 p.m.

(6) Our Lady of Mercy Academy at (3) Gill St. Bernard’s

3:45 p.m.

8) Mater Dei at (1) Sacred Heart

Regular season

3:30 p.m.

Southern Regional at Lacey Township

4 p.m.

Atlantic City at Millville

Hammonton at Vineland

FIELD HOCKEY

4 p.m.

Delsea Regional at Buena Regional

Cedar Creek at Middle Township

Hammonton at Holy Spirit

Lower Cape May Regional at Oakcrest

Vineland at Ocean City

Cumberland Regional at Highland Regional

Bridgeton at St. Joseph

6:30 p.m.

Mainland Regional at Egg Harbor Township

BOYS CROSS COUNTRY

4 p.m.

Oakcrest at Hammonton

Cape May Tech at Middle Township

Scahlick at Cumberland Regional

Clayton at Wildwood

Ocean City, Vineland at Bridgeton

Atlantic City, Mainland Regional at Absegami

Holy Spirit, Cedar Creek at Sacred Heart (at South Vineland Park)

St. Joseph, Buena Regional at Lower Cape May Regional

Millville, St. Augustine Prep at Egg Harbor Township

Wildwood Catholic, Pleasantville at ACIT

GIRLS CROSS COUNTRY

4 p.m.

Oakcrest at Hammonton

Millville at Egg Harbor Township

Schalick at Cumberland Regional

Clayton at Wildwood

Atlantic City, Mainland Regional at Absegami

Ocean City, Vineland at Bridgeton

Holy Spirit, Cedar Creek at Sacred Heart (at South Vineland Park)

St. Joseph, Buena Regional at Lower Cape May Regional

Cape May Tech, Middle Township at Our Lady of Mercy Academy

Wildwood Catholic, Pleasantville at ACIT

VOLLEYBALL

4 p.m.

Absegami at Pleasantville

Our Lady of Mercy Academy at Middle Township

Oakcrest at St. Joseph