BASEBALL

3:30 p.m.

Lacey Township at Central Regional

3:45 p.m.

Neptune at Barnegat

4 p.m.

Middle Township at Cape May Tech

Hammonton at Vineland

Millville at Holy Spirit

Mainland Regional at St. Augustine Prep

Lower Cape May Regional at Wildwood Catholic

Pinelands Regional at Freehold

Sacred Heart at Cedar Creek

Egg Harbor Township at Oakcrest

Ocean City at Pleasantville

Glassboro at Wildwood

4:45 p.m.

Cumberland Regional at Bridgeton

SOFTBALL

3:45 p.m.

Pinelands Regional at Lacey Township

4 p.m.

Atlantic City at Hammonton

ACIT at Wildwood Catholic

Bridgeton at Buena Regional

Cape May Tech at Lower Cape May Regional

Holy Spirit at Absegami

Mainland Regional at Vineland

Cedar Creek at Sacred Heart

Egg Harbor Township at Oakcrest

Our Lady of Mercy Academy at Middle Township

Pleasantville at Ocean City

Penns Grove at Cumberland Regional

BOYS TENNIS

South Jersey Group Group IV quarterfinals

3 p.m.

(8) Clearview Regional at (1) Mainland Regional

(6) Lenape at (3) Vineland

South Jersey Group III quarterfinals

2:30 p.m.

(7) Lacey Township at (2) Hammonton

3 p.m.

(5) Central Regional at (4) Cumberland Regional

South Jersey Group II quarterfinals

2 p.m.

(5) Woodstown at (4) Lower Cape May Regional

(7) Collingswood at (2) Middle Township

2:30 p.m.

(6) Buena Regional at (3) Cinnaminson

3:45 p.m.

(8) Barnegat at (1) Haddonfield Memorial

South Jersey Non-Public A quarterfinal

4 p.m.

(7) Immaculata at (2) St. Augustine Prep

Regular season

4 p.m.

Atlantic City at Holy Spirit

Cedar Creek at Oakcrest

Millville at Ocean City

Wildwood at Williamstown

BOYS LACROSSE

4 p.m.

Lower Cape May Regional at Barnegat

St. Joseph's Prep at St. Augustine Prep

4:30 p.m.

Oakcrest at Northern Burlington

Shore Conference Tournament

4 p.m.

Southern Regional vs. Rumson Fair Haven (at Monmouth University)

GIRLS LACROSSE

4 p.m.

Middle Township at Mainland Regional

Millville at Absegami

BOYS TRACK & FIELD

4 p.m.

Gloucester City at Wildwood

GIRLS TRACK AND FIELD

4 p.m.

Gloucester City at Wildwood

BOYS/COED GOLF

2:30 p.m.

Cedar Creek at Sacred Heart

3 p.m.

Brick Memorial at Barnegat

3:30 p.m.

Atlantic City at Absegami

Toms River East at Lacey Township

3:45 p.m.

Pinelands Regional at Manchester Township

Ocean City at Vineland

4 p.m.

Wildwood Catholic at Buena Regional

St. Augustine Prep at Oakcrest

GIRLS GOLF

3:30 p.m.

Lacey Township at CentralRegional

BOYS VOLLEYBALL

3:45 p.m.

Red Bank Catholic at Lacey Township

5:15 p.m.

St. Augustine Prep at Moorestown