Wrestlers from local schools are bold.

District 27

106 Pounds1. Hunter Gutierrez, Lacey; 2. Mike Martinak, Haddon Township; 3. Jake McConville West Deptford; 4. Ryan Bolletino, Haddonfield; 5. Jacob Kosowski, Rancocas Valley; 6. Nicholas Rivera, Central Regional; 7. Mitchell Paton, Brick Township.

Latest Video

113 Pounds—1. Gabriel Dollard, Rancocas Valley; 2. Nick Palese, West Deptford; 3. Joe Ferigne, Brick Twp; 4. Timothy Downs, Lacey; 5. Declan Skelly, Haddonfield; 6. Aiden Ford, Cherry Hill East; 7. Jack Savell Haddon Twp.

120 Pounds—1. Jack Mooney, Haddonfield; 2. Jiya Gannone, Rancocas Valley; 3. Jonathan Mora, Brick Twp; 4. Dom Scirrotto, West Deptford; 5. Adam Krinic, Lacey; 6. Joe Zaccaro, Central Regional; 7. Dillion Feliciano, Lindenwold; 8. James Barrett, Haddon Twp; 9. Alex Friedman, Cherry Hill East; 10. Le‘Ron Selby, Camden.

126 Pounds1. Luke Moynihan, Lacey; 2. Evan Finnegan, Haddonfield; 3. Eric Cole, Rancocas Valley; 4. Curtis Lively, Central Regional; 5. Jesse Keesal, Cherry Hill East; 6. Emmanuel Navarro, Haddon Twp; 7. Gavin Gismondi, West Deptford; 8. Frank Savannah, Brick Twp.

132 Pounds—1. David Santiago, Brick Twp; 2. Dominic Augello, Lindenwold; 3. Luke Benedict, Haddonfield; 4. William Curtain, Rancocas Valley; 5. Gavin Shields, West Deptford; 6. Jesse Lang, Haddon Twp; 7. Joe Ingrassia, Cherry Hill East; 8. Steven McGauley, Lacey; 9. Robert Shea, Central Regional; 10. Najee Wilson, Camden.

138 Pounds—1. Dylan Fischer, West Deptford; 2. Luke Gauthier, Lacey; 3. Nick Bateman, Haddonfield; 4. Chad Ball, Haddon Twp; 5. Nate Harris-Norton, Lindenwold; 6. Anthony Firneno, Brick Twp.; 7. Daniel Myers, Rancocas Valley; 8. Zach Weingrad, Cherry Hill East; 9. Jamal Barney, Central Regional.

145 Pounds—1. Corey Fischer, West Deptford; 2. Vincent Delligatti, Haddon Twp; 3. Rich Cosgrove, Brick Twp; 4. Terrance Saysay, Lindenwold; 5. James Shepard, Camden; 6. Trevor Krinic, Lacey; 7. Sean Ellery, Haddonfield; 8. Desmond Craft, Rancocas Valley; 9. John Needham, Central Regional; 10. Ian Gorsen, Cherry Hill East.

152 Pounds—1. Christopher Bolletino, Haddonfield; 2. Spencer Gaylert, Haddon Twp; 3. Riley D‘Ornellas, Lacey; 4. Rich Brown, West Deptford; 5. Blake Impagliazzo, Cherry Hill East; 6. Anthony Marco, Rancocas Valley; 7. Anthony Clavijo, Central Regional; 8. Nicholas Malta, Brick Twp; 9. Calvin Toomer, Lindenwold.

160 Pounds1. Matthew Garrity, Lacey; 2. Brandon Hopkins, Haddon Twp; 3. Daequan Jackson-Swoope, Rancocas Valley; 4. Justin Gallo, Haddonfield; 5. Jacob Lapinson, Cherry Hill East; 6. Sevon Lynn, Central Regional; 7. Rahmid Frye, Brick Twp; 8. Tom Brown, West Deptford; 9. Elder Mendez, Lindenwold.

170 Pounds—1. Drew Bowker, Rancocas Valley; 2. Donny Siok, Haddonfield; 3. Nate Bell, Cherry Hill East; 4. Ty Thurston, West Deptford; 5. Nicholas Wojtaszek, Brick Twp; 6. Ari McNeely, Haddon Twp; 7. Vincent Cinardo, Lacey; 8. Jeffery Ventura, Camden; 9. Malcolm Council, Lindenwold.

220 Pounds—1. Will Murray, Haddonfield; 2. Frank Hapstak, Haddon Twp; 3. Max Finocchi, West Deptford; 4. Patrick Giesler, Brick Twp; 5. Stephen Geralds, Lindenwold; 6. Saifel-Dein Raja, Cherry Hill East; 7. Troy Warren, Central Regional; 8. Harim Castro, Camden; 9. Owen Kennedy, Rancocas Valley; 10. Joseph Dow, Lacey.

285 Pounds—1. Ryan Swenson, Cherry Hill East; 2. Antonio Mercado, Camden; 3. Liam Poland, Brick Twp; 4. Luis Clax, Haddonfield; 5. Christopher Kilpatrick, Rancocas Valley; 6. Ke‘shon Wise-Jones, Lindenwold; 7. Eric Luna, Lacey; 8. Jeremy Paton, Central Regional.

District 29

106 pounds—1. McKenzie Bell, Kingsway; 2. Tom Cole, Washington Twp; 3. Austin Fogg, Woodstown; 4. Jayson Scerbo, Southern; 5. Luke Spotts, Holy Spirit; 6. Louie Williams, Ocean City.

113 Pounds1. Owen Kretschmer, Southern; 2. Jack Prendergast, Woodstown; 3. Cheney Kinner, Kingsway; 4. Nick Loesch, Ocean City; 5. Nick Flamma, Washington Twp; 6. Joseph Voss, Cedar Creek; 7. Alexis Garcia-Enriquez, Atlantic City; 8. Kevin Mason, Holy Spirit.

120 pounds1. Dominic Sacco, Holy Spirit; 2. Alec Baisch, Washington Twp; 3. Jahleel Williams, Cedar Creek; 4. Sebastian Delligatti, Southern; 5. Peyton Bristol, Ocean City; 6. Ryan Crane, Kingsway; 7. Joe Plowman, Schalick; 8. Blake Griscom, Woodstown.

126 Pounds—1. Giovanni Chiesa, Woodstown; 2. Atlee Cullison, Kingsway; 3. Nicholas Pepe, Southern; 4. Mike Shillingsford, Washington Twp; 5. Nick McCardell, Ocean City; 6. Anthony Alcantara, Cedar Creek; 7. Zach Long, Holy Spirit.

132 Pounds—1. Quinn Kinner, Kingsway; 2. Matthew Barnett, Southern; 3. Cameron Andres, Ocean City; 4. Dean Weiss, Woodstown; 5. Frankie Castellini, Schalick; 6. Ryan Keil, Holy Spirit; 7. Justin Gubbins, Cedar Creek; 8. Sam Falmma, Washington Twp.

138 Pounds—1. Trace Kinner, Kingsway; 2. Travis Layton, Woodstown; 3. Alec Harper, Holy Spirit; 4. Daniel Rodriguez, Atlantic City; 5. Anthony Nastasi, Cedar Creek; 6. Zachary Walker-Coulter, Schalick; 7. Rosario LaRosa, Ocean City; 8. Ryan Hill, Southern; 9. Akennis Yates, Washington Twp.

145 Pounds1. Nicholas O‘Connell, Southern; 2. Evan Fisler, Washington Twp; 3. Nicolas Bonowski, Woodstown; 4. Steven Italiano, Schalick; 5. Carlos Whitted, Atlantic City; 6. Luis Torres, Cedar Creek; 7. Dalvin Johns, Kingsway.

152 Pounds—1. Cody Wolf, Woodstown; 2. Joe Gaspari, Washington Twp; 3. Dan Gorman, Southern; 4. Thomas Cardona, Schalick; 5. Nick Sannino, Ocean City; 6. Luis Salinas-Juarez, Atlantic City; 7. Steven Waszen, Holy Spirit.

160 Pounds1. Tim Fitzpatrick, Holy Spirit; 2. Colin Wexler, Kingsway; 3. George Stuart, Washington Twp; 4. John Stout, Southern; 5. Robert Parkell, Woodstown; 6. Billy Kroeger, Ocean City; 7. Shane Martin, Schalick; 8. Juan Torres, Atlantic City.

170 Pounds1. Nick Williams, Ocean City; 2. Kennard Hildreth, Woodstown; 3. Valandis Lemoniotis, Atlantic City; 4. Morgan Bell, Kingsway; 5. Conner Boal, Holy Spirit; 6. Kris Frank, Washington Twp; 7. Crew Truex, Southern; 8. Adam Giberson, Cedar Creek; 9. Caleb Carella, Schalick.

182 Pounds1. Michael Waszen, Holy Spirit; 2. Curtis Thomas, Schalick; 3. Vin Miele, Southern; 4. Jayshaun Camacho, Washington Twp; 5. Noah Falabella, Kingsway; 6. Gabriel Eberly, Ocean City; 7. Austin Burritt, Woodstown; 8. Osmar Luengas, Atlantic City.

195 Pounds—1. Chad Watt, Woodstown; 2. Franco Castillo, Atlantic City; 3. Johnny Seguinot, Cedar Creek; 4. Kurt Driscoll, Holy Spirit; 5. Jaylen Shanklin, Kingsway; 6. Frank Piernikowski, Ocean City; 7. Matt Mackanic, Southern; 8. Andrew Magilton, Washington Twp; 9. John Polillo, Schalick.

220 Pounds—1. Dan Lynch, Southern; 2. Gavin Bell, Woodstown; 3. Justin Figueroa, Holy Spirit; 4. Tyree Newman, Schalick; 5. Tyler McGovern, Washington Twp; 6. Myles Payne, Kingsway; 7. Saheel Saqlain, Atlantic City.

285 Pounds1. Reggie Jean-Charles, Holy Spirit; 2. Ed Mejia, Ocean City; 3. Ryan Fairman, Schalick; 4. Evan Giberson, Southern; 5. Hunter Batten, Woodstown; 6. Akbar Hossain, Atlantic City; 7. Maurice Mattews, Washington Twp; 8. Christian Martinez, Cedar Creek; 9. Briheen White, Kingsway.

District 30

106 Pounds—1. Dante Mininno, Gateway; 2. Carmen Giumarello, Clearview; 3. Louis Vanacore, EHT; 4. Matthew Clemens, Millville; 5. Dominic Robertson, Lower Cape May; 6. Cole Miller, Middle Township; 7. Andre Ellis, Penns Grove; 8. Darryl Binford, Vineland.

113 Pounds—1. Antonio Mininno, Gateway; 2. Rafael Rodriguez, Middle Township; 3. Christian Smith, EHT; 4. Connor Forand, Millville; 5. Steven Ciccarelli, Clearview; 6. Mario Michaca, Penns Grove; 7. Cameron Leslie, Lower Cape May; 8. Carlos Rodriguez, Vineland.

120 Pounds1. Terrell Coleman, EHT; 2. Max Grosset, Clearview; 3. Jose Santiago, Millville; 4. Kodi Petrowski, Gateway; 5. Romeo Rodriguez, Middle Township; 6. Jacob Baxter, Lower Cape May; 7. Jose Torres, Penns Grove; 8. Michael Druker, Vineland.

126 Pounds1. Hunter Thomas, EHT; 2. Alexander Pruszinski, Lower Cape May; 3. Lucas DeSantis, Gateway; 4. Aaron Peters, Deptford; 5. Dylan Cydis, Clearview; 6. Jaden Wilson, Penns Grove; 7. Eric Lamb, Middle Township.

132 Pounds—1. Tim Sparks, Gateway; 2. John Love, Clearview; 3. Cody Dix, EHT; 4. Tyler Horton, Lower Cape May; 5. Nigel Myers, Vineland; 6. Dominic Barone, Deptford; 7. Sabastian Reyes, Penns Grove.

138 Pounds—1. Reggie Davis, Gateway; 2. Brandon Dick, Clearview; 3. Carson Haas, Middle Township; 4. Preston Wilson, Penns Grove; 5. Jacob Parent, Millville; 6. Joseph Brito, EHT; 7. Alex Jones, Deptford.

145 Pounds—1. Andrew Solomon, Gateway; 2. Jason Kaenzig, EHT; 3. Yusuf Yilmaz, Vineland; 4. Wayne Scot, Penns Grove; 5. Nathaniel Roy, Salem; 6. Gage Wolfle, Clearview; 7. Gavin Gomez, Middle Township.

152 Pounds1. Mark Woods, EHT; 2. Tyler Peatman, Deptford; 3. Charles Weigle, Penns Grove; 4. Matthew Gray, Clearview; 5. Karl Giulian, Middle Township; 6. Tyrek Brown, Vineland; 7. Ferdinando Gismondi, Gateway; 8. John Knecht, Lower Cape May.

160 Pounds1. Gary James Nagle, Middle Township; 2. Steven Raines, Millville; 3. Daniel Wollermann, EHT; 4. Matt Goetz, Gateway; 5. Austen Eisenhart, Clearview; 6. Shawn Rigler, Penns Grove; 7. Jarell Skipworth, Deptford; 8. Daniel Medina, Vineland.

170 Pounds1. Mike Yorio, Lower Cape May; 2. Jacquan McPherson, Penns Grove; 3. Matthew Moreno, EHT; 4. Giovanni Berardis, Middle Township; 5. Jacob Winterly, Gateway; 6. Anthony Harmon-Miller, Clearview; 7. Josh Taylor, Millville; 8. Joseph Carter, Vineland; 9. Morgan Chapman, Deptford.

182 Pounds—1. David Norris, Gateway; 2. Stephen Schane, Clearview; 3. Nicholas Leone, EHT; 4. Dequan Maven, Millville; 5. Edwin Michaca, Penns Grove; 6. Michael Cortez, Vineland; 7. Kyle Matthews, Middle Township; 8. Anthony Kapurelos, Lower Cape May.

195 Pounds1. Connor Agostino, EHT; 2. Austin Cominsky, Middle Township; 3. Tommy Lombardo, Gateway; 4. Octavian Cruz, Vineland; 5. Jamere Furbush, Salem; 6. Felix Figurua, Penns Grove; 7. Dennis Cluff, Lower Cape May.

220 Pounds—1. Tyreke Brown, Penns Grove; 2. Joland Stokes, Millville; 3. Isaac Lopez, Middle Township; 4. John Fountain, Deptford; 5. Christopher Guy, Gateway; 6. Anthony Hernandez, Vineland; 7. James Wayns, EHT; 8. Aiden Romano, Clearview.

285 Pounds1. Paul Valian, EHT; 2. Jamison Burrow, Penns Grove; 3. Jahsir James, Deptford; 4. Jonathan Morris, Vineland; 5. Joshua Antorino, Lower Cape May; 6. Ryan Nagle, Middle Township; 7. Francisco Treminio, Clearview.

District 31

106 Pounds—1. Nicholas Digiacomo, Timber Creek; 2. Michael Smith, Pennsville; 3. Felix Torres, Absegami; 4. Billy Rogers, Mainland; 5. Justin Dougherty, Delsea; 6. Domenic Meglino, Highland; 7. Len Puggi, Gloucester Catholic; 8. Hayden Jeannotte, Pinelands; 9. Marquis Edmonds-Parker, Overbrook.

113 Pounds—1. Seth Henry, Highland; 2. John Patterson, Delsea; 3. Kameron Jenkins, Timber Creek; 4. Riley Stephenson, Pinelands; 5. Michael Slusher, Pennsville; 6. Dante Fiore, Gloucester Catholic; 7. Corbin Saul, Absegami.

120 Pounds—1. Edison Echevarria, Delsea; 2. Jeremiah Clark, Highland; 3. Justin Jaeger, Pennsville; 4. Nathan Pasquarello, Timber Creek; 5. Dionysios Mannis, Absegami; 6. Tate Merlino, Pitman; 7. Jesse Bishop, Mainland; 8. Danny Diaz Jr., Pinelands; 9. Christian Reimer, Gloucester Catholic; 10. Jakeire Legoskey, Overbrook.

126 Pounds—1. Justin Cariss, Highland; 2. Tim Spatola, Delsea; 3. Domenic Augello, Timber Creek; 4. Trent Johnson, Pennsville; 5. Andrew Bradley, Mainland; 6. Jean Guerrero, Absegami; 7. Nathan McHugh, Pitman; 8. Sage Dougherty, Gloucester Catholic; 9. Samuel Cardillo, Pinelands.

132 Pounds1. James Geigold, Absegami; 2. Christian Bobe, Timber Creek; 3. Michael Mucciarone, Mainland; 4. Nfn Sonkwaiataroroks, Pitman; 5. Giovanni Valenti, Highland; 6. Doyne Friebel, Pennsville; 7. Phillip Pierson, Delsea; 8. Aidan Burow, Gloucester Catholic; 9. Dylan Imbrenda, Pinelands; 10. Adam Sager, Overbrook.

138 Pounds—1. Nick Bennett, Delsea; 2. Antonio Yeoman, Mainland; 3. Nick Carrero, Absegami; 4. Jacob Luta, Pitman; 5. Jose Cruz, Overbrook; 6. Mark Hurst, Highland; 7. Malachi McCormick, Timber Creek; 8. Raymond Knappenberger, Pennsville; 9. Tamoni Reevey, Gloucester Catholic.

145 Pounds1. Brennan Richardson, Pinelands; 2. Tom Cuffari, Highland; 3. Vito Genna, Delsea; 4. Malachi Whitfield, Overbrook; 5. Koby Byrd, Absegami; 6. Shane McFadden, Pitman; 7. Abdel Alqutawna, Pennsville; 8. James Laphan, Gloucester Catholic; 9. Peterson Francios, Mainland.

152 Pounds—1. Seth Summers, Delsea; 2. Peyton Jones, Timber Creek; 3. Anthony Bevilacqua, Pitman; 4. Anthony Rosario, Absegami; 5. Wyatt Wood, Pennsville; 6. Eddie Anyzek, Gloucester Catholic; 7. Anthony Tull, Mainland; 8. Nick Schano, Pinelands; 9. Noah Shaffer, Highland; 10. Eric Burns, Overbrook.

160 Pounds—1. Mason Maxwell, Delsea; 2. Blaine Shade, Timber Creek; 3. Kelley Lutz, Pinelands; 4. Zane Coles, Pitman; 5. Joseph Baran, Overbrook; 6. Nicholas McAllister, Mainland; 7. Ramon Rodriguez, Highland; 8. Quinn McLaughlin, Absegami.

170 Pounds—1. Bill Janzer, Delsea; 2. Andrew Marcucci, Absegami; 3. Jared Colbert, Highland; 4. Noah Raine, Pennsville; 5. Walter Dale, Mainland; 6. Ethan Rockey, Pitman; 7. Evan Burton, Pinelands; 8. Luke Jackson, Gloucester Catholic; 9. Baaree Oliver, Overbrook.

182 Pounds—1. Vince Degeorge, Delsea; 2. Christopher Nielsen, Pinelands; 3. Joe Tripoli, Highland; 4. Storm Epting, Pitman; 5. Kobe Roberts, Mainland; 6. Dalton Beals, Pennsville; 7. Christian Wells, Timber Creek; 8. Manhir Bhatti, Absegami; 9. Scott Griffin, Gloucester Catholic.

195 Pounds—1. Tommy Maxwell, Delsea; 2. Andres Camacho, Timber Creek; 3. Kevin Bobb, Pennsville; 4. Dan Lynam, Pitman; 5. John Miller, Overbrook; 6. Steven Guevara, Absegami; 7. Givon Correa, Mainland; 8. Anthony Treger, Highland.

220 Pounds—1. Devon Starks, Highland; 2. Justin Moore, Delsea; 3. Pasquale Locantore, Overbrook; 4. Dylan Dill, Mainland; 5. Robert Hart, Pinelands; 6. Ryan McFarland, Pennsville; 7. Kyle Murphy, Gloucester Catholic; 8. Luke Wescoat, Absegami; 9. Brian Zimmer, Pitman.

285 Pounds—1. Kody Wood, Pennsville; 2. Chris Duddy, Highland; 3. Malcom Henry, Delsea; 4. Sean Koschorreck, Absegami; 5. Deshon Alexander, Overbrook; 6. Emilio Roman, Mainland; 7. Justin Griffin, Gloucester Catholic; 8. Maski Avery, Pinelands; 9. Griffin Clark, Pitman.

District 32

106 Pounds1. Dan Martini, St. Augustine Prep; 2. Nick Johnson, Clayton; 3. Frank Gabriel, Oakcrest; 4. Bobby Leek, Buena; 5. Timothy Ruggeri, Hammonton; 6. Matthew Jara, Winslow; 7. C.J. Mazzarelli, St. Joseph; 8. Ryan Bender, Williamstown; 9. Jacob Reinhold, Barnegat.

113 Pounds1. Sean Foley, Barnegat; 2. Anthony Roman, Hammonton; 3. Nick DeRosa, Williamstown; 4. Dan Wooton, Buena; 5. David Iuliucci, St. Joseph; 6. Erik Rojas-Flores, Cumberland; 7. Tyler Zulli, Clayton; 8. Joshua Hughes, Winslow; 9. Hayden Horsey, Oakcrest; 10. Ben Robinson, St. Augustine Prep.

120 Pounds—1. Shamun Smith, Williamstown; 2. George Coleman, St. Augustine Prep; 3. Junior LaPortez, Buena; 4. Andrew Mays, Hammonton; 5. Ismael Perez, Oakcrest; 6. John Benckert, Clayton; 7. Michael DiPianta, Barnegat; 8. Andrew Huchinson, St. Joseph; 9. Hank Etherton, Cumberland.

126 Pounds1. Connor Kraus, St. Augustine Prep; 2. Clinton Foster, Winslow; 3. Ryan Figueroa, Hammonton; 4. Jacob Rodriguez, Clayton; 5. Luke Souder, Buena; 6. Hunter Hassett, Williamstown; 7. Malachi Shelley, Oakcrest; 8. Mason Bayer, Barnegat; 9. Jason Guerrara, St. Joseph; 10. Jacob Michelotti, Cumberland.

132 Pounds1. Chris LaPortez, Buena; 2. Steven Schwab, St. Augustine Prep; 3. Reec Kreischer, Oakcrest; 4. Chase Ruiz, Clayton; 5. Chad Tracy, Williamstown; 6. Santino Pontarelli, Hammonton; 7. Eduardo Hernandez, Winslow; 8. Derrick Sheppard, Cumberland.

138 Pounds—1. Dylan Skidmore, Clayton; 2. Brett Bodnar, St. Augustine Prep; 3. Jaden Roberts, Buena; 4. Dylan Police, Hammonton; 5. Dawson Lerner, Oakcrest; 6. Dondre Cross, Cumberland.

145 Pounds1. Timothy Suter, Buena; 2. Sean Falcone, Hammonton; 3. Sal Manera, St. Augustine Prep; 4. Brandon Butler, Williamstown; 5. Albert Long, Oakcrest; 6. Edward Fleetwood, Cumberland; 7. Casey McDonald, Clayton; 8. Ricky Balas, Barnegat; 9. Pa Joof, Winslow.

152 Pounds1. Dillon Taylor, St. Augustine Prep; 2. Ricky King, Buena; 3. Brian McCarty, Hammonton; 4. Demetri Goodwater-Worthington, Winslow; 5. Jules Maiorano, Williamstown; 6. Nick Paccione, Barnegat; 7. Juan Riveria, Clayton; 8. Tyler Sauerwald, Oakcrest; 9. Brian Cross, Cumberland.

160 Pounds1. Jake Maxwell, Buena; 2. Daniel Figueroa, Hammonton; 3. Tony Prosperi, Clayton; 4. Charles Cotton, Barnegat; 5. Joseph Colon, St. Augustine Prep; 6. Dante Trader, Winslow; 7. Larry Mensah, Oakcrest; 8. Mike Santangelo, Williamstown; 9. Jimmy Dang, Cumberland.

170 Pounds—1. Charles McCall, Winslow; 2. Nick Cope, Williamstown; 3. Brett Beebe, Hammonton; 4. Kal-El Corbitt, Oakcrest; 5. Aaron White, Buena; 6. Noah Putney, Clayton; 7. Colin Good, St. Augustine Prep; 8. Alfredo Hernandez, Cumberland; 9. Niam Dakno, Barnegat.

182 Pounds1. Connor Murray, St. Augustine Prep; 2. Skyler McDonald, Clayton; 3. Rashad Gayle, Winslow; 4. Cameron Garcia, Oakcrest; 5. Joshua Cooper, Williamstown; 6. Tom Donio, Hammonton; 7. Luigi Beni, Buena; 8. Noah Mattiello, Barnegat; 9. Dominic Grasso, St. Joseph.

195 Pounds1. Sean Lenzsch, St. Augustine Prep; 2. Nate Taylor, Williamstown; 3. Caleb Corrigan, Hammonton; 4. Keevon Berry, Oakcrest; 5. Juan Abraham, Barnegat; 6. Jordan Miro, Buena; 7. Roy Buhrman, Clayton; 8. Jose Tricoche, Winslow.

220 Pounds1. Michael Mascioli, St. Joseph; 2. Timothy Miles, Winslow; 3. Ryan Lynd, St. Augustine Prep; 4. Cameron Digiovannangelo, Hammonton; 5. Enrique Tabora, Oakcrest; 6. Peter Jennings, Barnegat; 7. Nick Maccarone, Clayton; 8. Thomas Sherlock, Williamstown.

285 Pounds—1. Nasir Moore, Clayton; 2. Bryce Dunn, Cumberland; 3. Gabriel Gutierrez, Oakcrest; 4. Dylan Daisy, Williamstown; 5. Hakeem Parker, Hammonton; 6. Connor Quigley, Winslow; 7. Joseph Lauer, Barnegat; 8. Amir Walker, Buena; 9. Anthony Cheeseman, St. Joseph.

Love High School sports? Get the latest scores, game highlights and analysis delivered to your inbox each week!

Contact: 609-272-7243

egrugan@pressofac.com

Twitter @ACPressGrugan

Welcome to the discussion.

Keep it Clean. Please avoid obscene, vulgar, lewd, racist or sexually-oriented language.
PLEASE TURN OFF YOUR CAPS LOCK.
Don't Threaten. Threats of harming another person will not be tolerated.
Be Truthful. Don't knowingly lie about anyone or anything.
Be Nice. No racism, sexism or any sort of -ism that is degrading to another person.
Be Proactive. Use the 'Report' link on each comment to let us know of abusive posts.
Share with Us. We'd love to hear eyewitness accounts, the history behind an article.