Second team

Offense

Tom Kelly

Lacey Township, QB, Sr.

Mike Dolan

Absegami, QB, Sr.

Stefon Bowman

Bridgeton RB, Jr.

Frank Woolley

Ocean City, RB, Sr.

Taalib Gerald

Holy Spirit. RB. Sr.

Nazir Williams

Bridgeton, WR, Jr.

Ahmir Mitchell

Cedar Creek, WR, So.

Zach Andrews

Barnegat, OL, Sr.

Eric Morrison

Egg Harbor Township, OL, Sr.

David Donovan

Mainland Regional, OL, Sr.

Keyvon Rivera

Millville, OL, Sr.

Derek Lomax

St. Joseph, OL, So.

Nick Carnesale

Hammonton, OL, Sr.

Christian Snowden

St. Joseph, OL, Jr.

Eric Rainear

Buena Regional, Utility, Sr.

Jonathan Ryker

St. Joseph, K, So.

Defense

Greg Moran

Barnegat, DL, Sr.

Abdul Anderson

Absegami, DL, Sr.

Chris Carey

St. Joseph, DL, So.

Brandon Beebe

Hammonton, DL, Sr.

Malik Panell

Atlantic City, DL, Jr.

Justin Kennedy

St. Joseph, DL, Jr.

Christian Henchy

Absegami, LB, Sr.

Dustin Voss

Cedar Creek, LB, Sr.

Jim Versage

Middle Township, LB, Sr.

Jose Valentin

Wildwood, LB, Sr.

Ahmad Williams

Atlantic City, LB, Sr.

Ronald Williams

Bridgeton, DB, Sr.

Roberto Rivera

Millville, DB, Sr.

R.J. D'Amico

St. Augustine Prep, DB, Jr.

Na'eem Santiago

Atlantic City, DB, Sr.

Dylan Mento

Hammonton, DB, Sr.

Ricky Quirindango

St. Joseph, P, Jr.

Honorable mention

Absegami

Maurice Hubbard

Atlantic City

Grant Nutley,

Jamir Prevard

Barnegat

Ryan Ulrich,

Xavier Young

Bridgeton

Tim Yates,

Shama Gray

Buena Regional

Erik Anderson, Tyler Dralle

Cedar Creek

Chris Lynch, Angelo Williams, Isa Willis,

Trey Blackwell, Zach Newman, Angelo Williams

Cumberland Regional

Ryan Davis

Egg Harbor Township

Eric Wollerman, Austiun Gray, Danta Moore

Hammonton

Justin Fucetola

Holy Spirit

Robbie Ray, Dandre Dennis, T.J. Clayton,

Rahim Harris, Shawn Coursey

Lacey Township

Matt McGovern

Mainland Regional

Justin Walsh, James Brennan, Nick Droboniku, Mike Bucca

Millville

Anthony Stubbs, Obi Kali,

Itrel Young, Kyreem Loatman

Middle Township

Zahir Bland,

Joe Durso,

Yamire McNeal

Oakcrest

Kendall Elliott; Terrence Smith, Ryan Johnson, Brandon Roberson

Ocean City

Paul Stanton,

Joe Stadnicki, Kevin Wiesner, Josh Tibbits

Pleasantville

Dimitri Ledger, Zayd Smith,

Sam Crouch, Pharoah Whitted, Michael Foster, Thomas Becker

Pinelands Regional

Dan MacPhee,

Joe Puggi,

Jon Kubricki,

Mike Yak

St. Augustine Prep

Trent Seibert,

Jose Tabora,

Mike McGrath, Chad Penny,

Ryan Barton,

Justin Welsh,

Bill Bailey

Southern Regional

Logan Sheehan; Mason Faszekas, Bailey Bellissimo

Vineland

Ben Anderson, Zayn Itayem,

Greg Slaughter