Week 1

Friday, September 9

7 p.m.

Egg Harbor Township at Absegami

Millville at Middle Township

St. Augustine Prep at Atlantic City

Ocean City at Vineland

Hammonton at Mainland Regional

Holy Spirit at Oakcrest

Pleasantville at Bridgeton

St. Joseph at Buena Regional

Cumberland Regional at Timber Creek

Barnegat at Rumson-Fair Haven

Red Bank Catholic at Southern Regional

Monsignor Donovan at Pinelands Regional

Saturday, September 10

11 a.m.

Wildwood at Salem

1 p.m.

Wall at Lacey Township

Lower Cape May Regional at Cedar Creek

 

Week 2

Friday, September 16

7 p.m.

Absegami at Holy Spirit

Oakcrest at Millville

Ocean City at Atlantic City

Bridgeton at Egg Harbor Township

Vineland at Pleasantville

Buena Regional at Hammonton

Mainland Regional at St. Augustine Prep

St. Joseph at Middle Township

Highland Regional at Cumberland Regional

Manchester Township at Barnegat

Pinelands Regional at Central Regional

Saturday, September 17

Noon

Wildwood at Clayton

1 p.m.

Lower Cape May Regional at Cape Henlopen

Southern Regional at Colts Neck

Brick Township at Lacey Township

 

Week 3

Friday, September 23

7 p.m.

Atlantic City at Absegami

Egg Harbor Township at Millville

Hammonton at Oakcrest

Mainland Regional at Ocean City

Middle Township at Buena Regional

Holy Spirit at Bridgeton

St. Augustine Prep at Vineland

Cumberland Regional at Delsea Regional

Pitman at Wildwood

Barnegat at Central Regional

Lacey Township at Pinelands Regional

Saturday, September 24

7 p.m.

Southern Regional at Toms River South

 

Week 4

Friday, September 30

7 p.m.

Absegami at Vineland

Egg Harbor Township at St. Augustine Prep

Oakcrest at Mainland Regional

Middle Township at Ocean City

Lower Cape May Regional at Wildwood

Bridgeton at Buena Regional

Cumberland Regional at Triton Regional

Lacey Township at Manchester Township

Saturday, October 1

Noon

Holy Spirit at St. Joseph

1 p.m.

Brick Memorial at Southern Regional

 

Week 5

Thursday, October 6

6 p.m.

Hammonton at Egg Harbor Township

Friday, October 7

7 p.m.

Atlantic City at Buena Regional

Vineland at Oakcrest

Millville at Ocean City

Lower Cape May Regional at Bridgeton

Middle Township at Pleasantville

St. Joseph at St. Augustine Prep

Kingsway Regional at Cumberland Regional

Pennsville at Wildwood

Brick Township at Pinelands Regional

Saturday, October 8

1 p.m.

Barnegat at Lacey Township

7 p.m.

Jackson Memorial at Southern Regional

 

Week 6

Friday, October 14

7 p.m.

Absegami at Millville

Atlantic City at Egg Harbor Township

Ocean City at Hammonton

Oakcrest at Middle Township

Mainland Regional at Holy Spirit

Buena Regional at Pleasantville

Pennsgrove at Wildwood

Matawan Regional at Barnegat

Southern Regional at Toms River North

Saturday, October 15

Noon

Lower Cape May Regional at St. Joseph

1 p.m.

Lacey Township at Toms River East

Pinelands Regional at Lakewood

 

Week 7

Friday, October 21

7 p.m.

Vineland at Atlantic City

St. Augustine Prep at Absegami

Holy Spirit at Hammonton

Oakcrest at Ocean City

Buena Regional at Mainland Regional

Bridgeton at Middle Township

Deptford at Cumberland Regional

Woodstown at Wildwood

Brick Township at Barnegat

Pinelands Regional at Manchester Township

Toms River East at Southern Regional

Saturday, October 22

Noon

Pleasantville at St. Joseph

1 p.m.

Millville at Lower Cape May Regional

Central Regional at Lacey Township

 

Week 8

Friday, October 28

5 p.m.

Jackson Liberty at Pinelands Regional

7 p.m.

Hammonton at Atlantic City

Mainland Regional at Absegami

Millville at St. Augustine Prep

Egg Harbor Township at Vineland

Ocean City at Holy Spirit

Buena Regional at Lower Cape May Regional

Pleasantville at Oakcrest

St. Joseph at Bridgeton

Wildwood at Schalick

Red Bank Regional at Barnegat

Southern Regional at Freehold Township

Saturday, October 29

Noon

Cumberland Regional at Woodrow Wilson

1 p.m.

Neptune at Lacey Township

 

Week 9

Friday, November 4

7 p.m.

Absegami at Hammonton

Atlantic City at Millville

St. Joseph at Egg Harbor Township

Middle Township at Vineland

Bridgeton at Mainland Regional

St. Augustine Prep at Holy Spirit

Pleasantville at Lower Cape May Regional

Cumberland Regional at Clearview Regional

Gloucester City at Wildwood

Barnegat at Holmdel

Lacey Township at Middletown South

Pinelands Regional at Toms River South

Southern Regional at Middletown North

 

Week 10

Wednesday, November 23

5 p.m.

Bridgeton at Burlington Township

7 p.m.

St. Augustine Prep at Buena Regional

Thursday, November 24

10 a.m.

Oakcrest at Absegami

Holy Spirit at Atlantic City

Mainland Regional at Egg Harbor Township

Pleasantville at Ocean City

Middle Township at Lower Cape May Regional

Schalick at Cumberland Regional

Pinelands Regional at Barnegat

10:30 a.m.

Vineland at Millville

Saturday, November 26

Noon

Hammonton at St. Joseph