Shiseido a Tory Burch oznámily uzavření dlouhodobé smlouvy o spolupráci v oblasti vývoje a prodeje kosmetických produktů

TOKYO & NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--VIII 8, 2019--

Společnost Shiseido Company, Limited (dále jen “Shiseido”), přední nadnárodní kosmetická firma, a Tory Burch LLC (dále jen “Tory Burch”), dnes oznámily, že uzavřely smlouvu o dlouhodobém partnerství na jejímž základě získává společnost Shiseido výhradní celosvětovou licenci na vývoj, prodej a distribuci kosmetických produktů značky Tory Burch. Smlouva nabývá účinnosti od 1. ledna 2020.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190808005498/cs/

(Photo: Business Wire)

Správou licence týkající se vývoje a prodeje produktů značky Tory Burch byla pověřena americká centrála společnosti Shiseido Group v New Yorku.

Tory Burch je americká lifestylová značka, která je založena na osobitém stylu, globálním způsobu myšlení a estetickém cítění své výkonné ředitelky a hlavní kreativní ředitelky Tory Burchové, moderní a dynamické podnikatelky, která svou firmu založila v roce 2004.

Dnes kolekce značky Tory Burch zahrnuje konfekci, obuv, kabelky, módní doplňky, hodinky, produkty pro domácnost a parfémy.

První parfémy značky Tory Burch spatřily světlo světa v roce 2013 a v současné době se prodávají ve všech buticích Tory Burch a u prodejců luxusní kosmetiky na celém světě.

Díky tomuto partnerství tak firma Shiseido poskytne značce Tory Burch svou globální platformu a zdroje za účelem dalšího růstu podnikatelských aktivit značky Tory Burch v kosmetickém průmyslu a také pro lepší možnost využívání nových příležitostí na trhu.

Společnosti Shiseido naopak tomuto partnerství přinese rozšíření nabídky kosmetických produktů a parfémů a nové příležitosti pro spolupráci jednotlivých segmentů v rámci celé skupiny Shiseido Group a jejích divizí specializovaných na online prodej, parfémy, makeupy a péči o pokožku, včetně technologického inkubátoru Technology Acceleration Hub.

Masahiko Uotani, prezident a generální ředitel firmy Shiseido, řekl: “Shiseido je na vzrušující cestě ke splnění svého poslání „BEAUTY INNOVATIONS FOR A BETTER WORLD - KOSMETICKÝMI INOVACEMI KE ZLEPŠENÍ SVĚTA“, a je nám ctí, že můžeme Tory a značku Tory Burch přivítat do rodiny Shiseido a naplňovat toto poslání společně, jako partneři. Tory Burch je luxusní lifestylová značka, která má jasnou identitu a klade silný důraz na hodnotu, což je přesně ten typ inovativního partnera, kterého jsme hledali, abychom rozšířili naše portfolio a hledali nové způsoby jak našim zákazníkům a celé společnosti přinášet vyšší hodnoty. Společnost Shiseido se snaží vytvářet hodnoty pro všechny své partnery a jsme rádi, že můžeme výhody platformy Shiseido, naše zdroje v oblasti výzkumu a vývoje, technologie a také špičková specializovaná centra, sdílet se značkou Tory Burch, abychom jí pomohli maximalizovat její potenciál a příležitosti k dalšímu růstu a rozvoji.”

Tory Burchová, výkonná ředitelka a hlavní kreativní ředitelka, k partnerství poznamenala: “Velice nás těší, že můžeme být partnery firmy Shiseido, společnosti, kterou jsem vždy obdivovala pro její bohatou historii, nepřekonatelné produkty a inovativní přístup. Obě firmy mají řadu společných znaků, včetně hlubokého respektu a spojení s našimi zákazníky, snahy podporovat ženy v podnikání a práci a také sdílíme stejné dlouhodobé strategické cíle. Je nám velikou ctí, že můžeme naší globální lifestylovou značku v oblasti parfémů a kosmetiky budovat spolu s firmou Shiseido a toto partnerství je pro nás splnění našeho dlouhodobého snu.”

Pierre-Yves Roussel, generální ředitel značky Tory Burch, dodal: “Jsme hrdí na to, čeho jsme s naší řadou parfémů zatím dosáhli a je nám velkou ctí, být novým strategickým partnerem firmy Shiseido, která celosvětově splňuje ty nejpřísnější normy v oblasti kvality. Těšíme se na spolupráci, která nám značce Tory Burch Beauty přinese další rozvoj a růst.”

Marc Rey, generální ředitel firmy Shiseido pro Ameriku a vrchní ředitel pro expanzi, řekl: “Tory Burch je skvělou kosmetickou značkou, která sdílí řadu stejných hodnot, jako firma Shiseido a velmi se těšíme na vzájemnou spolupráci. Značka Tory Burch má obrovský potenciál dalšího růstu a firma Shiseido je poctěna možností poskytnout jí k tomu potřebné zdroje. Spojením vize značky Tory Burch s globální platformou a zkušeností firmy Shiseido v oblasti kosmetického průmyslu a technologií tak vzniká partnerství, které nabídne lepší možnosti komunikace se zákazníky a umožní značce Tory Burch naplno využít svůj potenciál. Jsme obzvlášť hrdí na to, že můžeme spolupracovat s Tory, která je pro nás příkladem vizionářky, podnikatelky a podporovatelky žen v podnikání a těšíme se i na úzkou spolupráci s celým širším týmem značky Tory Burch.”

O společnosti Shiseido Company, Limited

Firma Shiseido byla založena v roce 1872 v Japonsku, jako lékárna západního stylu. Postupně se podnikání firmy rozrostlo a dnes je Shiseido přední celosvětově známou kosmetickou firmou s japonskými kořeny, která nabízí svým zákazníkům ty nejmodernější východní i západní kosmetické technologie a produkty. Firma Shiseido nabízí ty nejkvalitnější kosmetické produkty v oblasti péče o pokožku, makeupu a parfémů.

Produkty firmy Shiseido jsou určeny nejen pro kosmetické salóny a kadeřníky, ale nabízíme také špičkovou tělovou kosmetiku pro ženy i pro muže, včetně opalovacích krémů a souvisejících produktů.

Produkty značky Shiseido, která je na trhu již více než 140 let, se dnes prodávají ve více než 120 zemích světa. Více informací o naší společnosti najdete na webové stránce http://www.shiseidogroup.com/.

O značce Tory Burch

Tory Burch je kultovní americká značka, která je ztělesněním osobitého stylu a umožňuje lidem z celého světa prožít plnohodnotný život plný barev, krásy a sebedůvěry. Kolekci, představenou v únoru 2004 tvoří konfekce, boty, kabelky, doplňky a parfémy a kosmetické přípravky, které nesou rukopis výkonné a hlavní kreativní ředitelky Tory Burchové.

V severní Americe, Evropě, na Středním východě, Latinské Americe a Asii je více než 250 butiků značky Tory Burch a tyto produkty jsou k dispozici ve více než 3 000 obchodních domech a speciálních prodejnách na celém světě a na internetových stránkách na adrese toryburch.com.

Snaha značka snaží pomáhat ženám plnit si své sny se odráží i v práci nadace Tory Burch Foundation, která podporuje podnikání a práci žen ve Spojených státech amerických.

CONTACT: Média

Shiseido Americas:

Jadzia Zielinski Tirsch

SVP, Corporate Communications

212-805-2357

Frances Pennington

SVP PR & Brand Communications

646-723-6629

Tatsuyoshi Endo

Global Communications Department

KEYWORD: NEW YORK UNITED STATES NORTH AMERICA ASIA PACIFIC JAPAN

INDUSTRY KEYWORD: OTHER RETAIL SPECIALTY FASHION COSMETICS DEPARTMENT STORES RETAIL

SOURCE: Shiseido Company, Limited

Copyright Business Wire 2019.

PUB: 08/08/2019 09:39 AM/DISC: 08/08/2019 09:39 AM

Copyright Business Wire 2019.

Tags

Welcome to the discussion.

Keep it Clean. Please avoid obscene, vulgar, lewd, racist or sexually-oriented language.
PLEASE TURN OFF YOUR CAPS LOCK.
Don't Threaten. Threats of harming another person will not be tolerated.
Be Truthful. Don't knowingly lie about anyone or anything.
Be Nice. No racism, sexism or any sort of -ism that is degrading to another person.
Be Proactive. Use the 'Report' link on each comment to let us know of abusive posts.
Share with Us. We'd love to hear eyewitness accounts, the history behind an article.

PLEASE BE ADVISED: Soon we will no longer integrate with Facebook for story comments. The commenting option is not going away, however, readers will need to register for a FREE site account to continue sharing their thoughts and feedback on stories. If you already have an account (i.e. current subscribers, posting in obituary guestbooks, for submitting community events), you may use that login, otherwise, you will be prompted to create a new account.

Load comments